wadowice projektowanie aplikacji

 

 

 

Projektowanie oraz pisanie aplikacji. Dodatki do SubiektaGT oraz samodzielne aplikacje


Dodatki do Subiekta GT to rozwiązania które przyśpieszą pracę w każdej firmie pracującej na rozwiązaniach firmy Insert. Posiadamy na swoim koncie wiele rozwiązań do Subiekta GT jak i również samodzielne aplikacje. Zaprojektowane zostały one we współpracy z klientami aby praca na nich była przyjemnościa. Nasza firma zajmuje się projektowaniem aplikacji, według indywidualnych potrzeb klienta. Wszystkie rozwiązania i dodatki dostępne są w dziale "nasze produkty".  Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą lub chcą wdrożyć do swojej firmy innowacyjne rozwiązania prosimy o kontakt.

 

 

 

firma informatyczna wadowice

Outsourcing IT, pomoc oraz opieka informatyczna


Od lat zajmujemy się administracją systemów informatycznych w firmach na terenie oraz w okolicach Wadowic. Jeżeli myślisz nad modernizacją sieci komputerowej w swojej firmie, lub masz problem w wyborze odpowiednich rozwiązań, skontaktuj się z nami. Wiele firm skorzystało z naszego wieloletniego doświadczenia decydując się na zaporoponowane przez nas rozwiązania. Nasza firma osługuje zarówno klientów indywidualnych jak i biznesowych,

 

 

 

 

usługi firma informatyczna wadowice

Pozostałe usługi, pomoc komputerowa, naprawa i serwis sprzetu


Świadczone przez naszą firmę usługi to nie tylko wymienione wyżej oprogramowanie i outsourcing IT, ale także indywidualne i sprecyzowane usługi. Posiadamy doświadczenie w naprawie sprzętu i urządzeń komputerowych, takich jak komputery PC oraz laptopy. Do reszty usług można zaliczyć:


  • Oferujemy wsparcie dla produktów firmy Insert oraz Insoft.

  • Instalacja, konfiguracja i administracją systemami serwerowymi: Windows Server, Active Directory, VPN, RDS i inne.

  • Doradztwem sprzętowym.

  • Projektowanie, montaż i audyt sieci komputerowych.

  • Ochroną i backupem danych.